Besöksadress: ZAFENA AB ®, Norrbygatan 1, 591 76 Borensberg, SWEDEN  | Phone: +46 141 405 20 Fax: +46 141 405 08

Mats Rånby, PhD, CEO
Mobil: +46 736 22 94 84
E-mail: mats@zafena.se

Marie Danielsson
Finance manager
Mobil: +46 704 77 39 68
E-mail: marie@zafena.se

Xerxes Rånby, VD Zafena ICT AB
Mobil: +46 701 84 99 96
E-mail: xerxes@zafena.se

Fredrik Wells
Marketing manager
Mobil: +46 728 89 48 80
E-mail: fredrik.wells@zafena.se

Anders Danielsson
Quality controller, Logistics
Mobil: +46 737 75 81 89
E-mail: anders@zafena.se

Tomas Ågemalm
Engineer
Mobil: +46 707 35 86 30
E-mail: tomas@zafena.se

May Ström
Production

E-mail: maj@zafena.se

För beställning, offert eller frågor skicka e-post till order@zafena.se

 

Testning av Simple Simon® UA Plus

Zafena ICT team utför support, utvekling och integration av nya mätare till POC-Workstation.

Service av Simple Simon® PT

Montering av MixxoCap®

Montering

 Besöksadress: ZAFENA AB ®, Norrbygatan 1, 591 76 Borensberg, SWEDEN  | Phone: +46 141 405 20 Fax: +46 141 405 08

Sök i alla dokument på hemsidan:

Språk:

Back to Top